l

Direct contact

Telefoonnummers

St Jansdal receptie (alle locaties)

0341 - 463911

Afsprakenbureau 

0341 - 463890

Poli-Apotheek St Jansdal

0341 - 435858

Helpdesk MijnStJansdal (8:30 - 16:30 uur)

0341 - 463700

Vragen over?


Heeft u een klachtKlik dan hier.

Of compliment? Klik dan hier.


Bent u van de PERS en heeft u een vraag? Klik dan hier.

Medische hulp buiten kantoortijden

Spoedpost Harderwijk  

 

085 - 773 73 71

 

 

www.spoedpostharderwijk.nl

Huisartsenpost Lelystad  

 

0900 - 333 6 333

 

 

www.medrie.nl

Bij levensbedreigende spoed:

 

112

VlagB
Folders

Familiespreekuur, verpleegafdeling neurologie

Versienr: 3
Inhoud van dit artikel
    Inhoud van dit artikel

      Informatievoorziening

      Uw familielid of naasteis bij ons opgenomen op de afdeling neurologie. We begrijpen dat dit een onzekere tijd voor u is. Daarom geven wij u en uw naaste graag goede informatie. U kunt denken aan het behandelplan en hoe het gaat met de behandeling.

       

      Kort na de opname krijgt u een afspraak voor een familiegesprek. De verpleegkundige stemt samen met u een geschikt moment af.

      Aanwezig tijdens dit gesprek zijn:

      • een neuroloog of arts assistent * (physician assistant)
      • een verpleegkundige
      • de patiënt
      • maximaal twee naasten

       

      Dit gesprek kan niet altijd direct gebeuren. Bijvoorbeeld omdat:

      • nog niet alle uitslagen van de onderzoeken bekend zijn;
      • de neuroloog of arts assistent niet aanwezig is.

       

      Wilt u in de tussentijd weten hoe het met de patiënt is? En of er bijvoorbeeld nog nieuwe ontwikkelingen zijn? Vraag het aan de verpleegkundige

       

      U mag altijd bellen als u wilt weten hoe het met uw naaste is. Maar is het niet dringend? Wilt u dan niet bellen tussen 07.30 en 10.30? Dan zijn de verpleegkundigen druk met de dagelijkse zorg. Daardoor hebben ze minder tijd om de telefoon te beantwoorden.

      U kunt bellen via het telefoonnummer: 0341 - 46 37 89.

       

      Voorbereiding op ontslag

      Tijdens de opname geven we u zo snel mogelijk de beste behandeling. Elke dag bespreekt de arts (assistent) uw situatie met de verpleegkundige. De arts (assistent) geeft u hierover informatie in de ochtend.

       

      Op de afdeling zijn ook andere medewerkers bij uw zorg betrokken. Bijvoorbeeld een logopedist, ergotherapeut, fysiotherapeut en diëtist. Zij adviseren de neuroloog wanneer u weer naar huis kan. 

       

      Heeft u thuis hulp nodig? Dat hangt af van hoe het met u gaat. En of u bijvoorbeeld al hulp had thuis. We beslissen dit samen met u en uw naasten.

       

      Sommige patiënten kunnen zonder hulp naar huis. Anderen hebben thuiszorg nodig. Soms is een (tijdelijke) verblijf in een revalidatiekliniek, reactiveringscentrum of verpleegtehuis nodig. Geef aan welk tehuis of organisatie u het liefst heeft. Wij proberen hier zoveel mogelijk rekening mee te houden.

       

      * Arts assistent (physician assistant): hij/zij werkt onder toezicht van de neuroloog. Ze vragen bijvoorbeeld onderzoeken aan of vragen advies aan medebehandelaars.

      Wat is uw mening over deze folder?
      Klik hier om enkele vragen te beantwoorden of ga naar https://www.stjansdal.nl/folder-mening

      Meer informatie? Kijk op https://www.stjansdal.nl
      De informatie op deze website is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks kunnen geen rechten aan de vermelde informatie ontleend worden. Meer informatie https://www.stjansdal.nl/disclaimer

      Geprint op 22-2-2025